9. Hafta Spor toto tahminleri ile sizlere kazandırmayı hedefliyoruz. Her hafta sonu Spor Toto heyecanını artık birlikte yaşayacağız. Hedef her hafta 15/15 tutturmak diye yola çıkıyoruz. Elbette 15 bilemesek de her hafta en az 12 bilerek kazanç sağlamayı hedefliyoruz.

Spor Toto Tahminleri

Spor toto en fazla ne kadarlık oynanır?

Spor Toto’da en az 0.50 TL oynayabilirsiniz. Her maça tek tahmin yaparak en düşük çarpan ile kupon yapabilirsiniz. Heyecana ortak olmak için 0.50 TL ile istediğiniz kadar kupon yapabilirsiniz. Kupon çarpanının artması için her kolonda bir kaç tercih yapmanız gerekiyor.

Spor Toto ikramiyesi neye göre belirlenir?

Kuponlar sonucu toplanan para ve varsa önceki dönemlerden devreden miktarlar belli oranlarda oyunculara dağıtılmaktadır.

  • 15 maçın sonucunu doğru tahmin edenlere toplam ikramiyenin %35’i,
  • 14 maçın sonucunu doğru tahmin edenlere toplam ikramiyenin %20’i,
  • 13 maçın sonucunu doğru tahmin edenlere toplam ikramiyenin %20’i,
  • 12 maçın sonucunu doğru tahmin edenlere toplam ikramiyenin %25’i şeklinde dağıtılmaktadır.

Spor Toto ertelenen maç ne olur?

İlk yarıda ertelenen maç veya hiç oynanmayan maçlar için kura sistemi devreye girer. İki takımın son 5 maçı baz alınır. İlk takımın galibiyetleri için 1, beraberlikleri için 0 yenilgileri için 2 yazılır. Deplasman ekibinin her galibiyeti için 2, beraberliği için 0 ve yenilgisi için 1 yazılır ve toplamda 10 top olur. Bu 10 top içinden kura çekilir ve sonuç resmiyet kazandırır.

İkinci yarı ertelenen maçlarda ise; eğer o dönem içinde maç oynanamazsa ilk yarıdaki sonuç kesin sonuç olarak kabul edilir.

Spor Toto Tahmin Ustası

Tahminleri ile ünlü Tahmin Ustası her hafta sizlere maç tahminleri sizlere kazandırmaya çalışacak. Süper Lig, Premier Lig ve diğer liglerde uzman tahminleri ile tanınan bir isim. Toto tutuma oranı da çok yüksek. İddaa oynayanların da takip ettiği isimlerden kuponlar sitemizde yer almaya devam edecek.  Toto tahminlerini takip edin siz de kazanın. Spor toto listesi ve tahminlerinin tek adresiyiz.

Nesine Spor Toto Tahminleri ve Fanatik Spor Toto tahminleri gibi alt başlıklarımızdan bu eklerde yer alan tahminlere ulaşabilirsiniz. İddaa’da kazandıran kuponların yanı sıra Spor Toto’da da kazandıran bir ekiple sizlerleyiz. Hedef 15 parolası ile çıktığımız bu yolda kazancınızı bizimle arttırabilirsiniz.

Spor Toto Sonuçlarını resmi siteden takip edebilirsiniz.